Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa ergonomiczna Bayo II czarna
Opis
Mysz bezprzewodowa ergonomiczna Bayo II czarna
Ergonomiczna mysz bezprzewodowa z optymalnym kątem nachylenia w pionie dla zmniejszenia napięcia nadgarstka.
- Optymalny kąt pionowy myszy wynoszący 57° zmniejsza napięcie w przedramieniu i nadgarstku oraz umożliwia komfortowe oparcie kciuka.
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 70% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
- Wbudowany akumulator i kabel USB do ładowania dołączony do klawiatury.
- Żywotność akumulatora myszy po pełnym naładowaniu wynosi do 3 miesięcy, natomiast ładowanie przez 5 minut zapewnia 8 godzin działania.
- Bezprzewodowe połączenie za pomocą mikroodbiornika USB 2,4 Ghz, który można łatwo przechowywać wewnątrz myszy.
- Precyzyjny i płynny ruch kursora zapewnia regulacja rozdzielczości myszy w zakresie 800-2400 dpi.
- Dwa łatwo dostępne przyciski boczne obsługiwane kciukiem do poruszania się do przodu i do tyłu.
- Żywotność baterii w oparciu o średnie użycie może się różnić w różnych warunkach.
Dane techniczne
| Model | Bayo II Ergonomic Wireless |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 73 x 77 x 120 mm |
| Waga | 115 g |