Producenci
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II czarna
Opis
Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II
Ergonomiczna mysz z optymalnym kątem nachylenia w pionie dla zmniejszenia napięcia nadgarstka.
- Optymalny kąt pionowy myszy wynoszący 57 stopni zmniejsza napięcie w przedramieniu i nadgarstku oraz umożliwia komfortowe oparcie kciuka.
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 60% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
- Precyzyjny i płynny ruch kursora zapewnia regulacja rozdzielczości myszy w zakresie 800-2400 dpi.
- Dwa łatwo dostępne przyciski boczne obsługiwane kciukiem do poruszania się do przodu i do tyłu.
- Długi przewód USB o długości 150 cm zapewnia swobodę przemieszczania myszy po biurku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 73 x 77 x 120 mm |
| Waga | 121 g |