Producenci
Trust Mysz gamingowa ECO GXT922 YBAR
Opis
Mysz gamingowa ECO GXT922 YBAR
Gotowy do działania
Trust GXT 922 YBAR Gaming to przede wszystkim szybkość i precyzja, dzięki regulowanej rozdzielczości do 7200 DPI, 6 responsywnym przyciskom i gładkim podkładkom z niskim tarciem, które zapewniają płynne ślizganie się.
Dane techniczne
| Model | GXT 922 YBAR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2.1 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 41 x 69 x 124 mm |
| Waga | 120 g |