Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT 101P GAV różowa
Opis
Mysz gamingowa GXT 101P GAV różowa
Cechy główne produktu:
- Przycisk wyboru prędkości (600 do 4800 DPI)
- Ergonomiczna i wygodna konstrukcja
- Przewód w oplocie o długości 1,8 m
Dane techniczne
| Model | GXT 101P GAV |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 600 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | 130 x 76 x 41 mm |
| Waga | 145 g |