Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT 133 Locx
Opis
Mysz gamingowa GXT 133 Locx
Precyzyjna mysz dla graczy z teksturowanymi bokami i oryginalnym podświetleniem LED.
Cechy główne produktu:
- Przycisk wyboru rozdzielczości (800-4000 DPI)
- Podświetlana diodami pokrywa górna z efektem pulsacyjnym z 4 kolorów
- 6 responsywnych przycisków
- Konstrukcja dla użytkowników prawo- i leworęcznych
- Nylonowy przewód z oplotem o długości 1,8 m
Dane techniczne
| Model | GXT 133 LOCX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 129 x 69 x 42 mm |
| Waga | 94 g |