Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT 165 Celox
Opis
Mysz gamingowa GXT 165 Celox
Cechy główne produktu:
- Precyzyjny czujnik optyczny o rozdzielczości do 10.000 DPI
- Konfigurowalne kolorowe podświetlenie i wiele cykli kolorystycznych
- Zaawansowane oprogramowanie do konfiguracji przycisków, makr i podświetlenia
- 8 programowalnych przycisków, w tym potrójne kliknięcie
- Regulowana masa: 4 metalowe ciężarki, każdy ważący 4 gramów
- Przycisków wyboru prędkości (200 - 10.000 DPI)
- Przewód w oplocie o długości 1,8 m
Dane techniczne
| Model | GXT 165 CELOX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 10000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 127 x 83 x 43 mm |
| Waga | 158 g |