Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT 922 YBAR
Opis
Kontrola gier
Graj w pełni, korzystając z myszy Trust Ybar Gaming Mouse. Elegancki wygląd, pełne oświetlenie LED RGB, wygodny uchwyt i zwycięska precyzja sprawiają, że jest to narzędzie, które zwiększy przyjemność z grania.
Kontrola na wyciągnięcie ręki
Ybar zapewnia wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Jest wyposażony w szybko śledzący czujnik optyczny i konfigurowalne ustawienia DPI, co pozwala szybko zwiększyć lub zmniejszyć prędkość w zakresie 200-7200 DPI. Sześć responsywnych przycisków, w tym dwa przyciski kciukowe, zapewnia bezproblemową obsługę.
Programowanie zaawansowane
Zaawansowane oprogramowanie pozwala zaprogramować mysz, aby dostroić swoje działania. Możesz zaprogramować sześć przycisków, profili i makr, a nawet efekty świetlne (od tęczowej fali po oddychający RGB), aby uzyskać w pełni spersonalizowane wrażenia z gry, pasujące do Twojej konfiguracji.
Dane techniczne
| Model | GXT 922 YBAR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 210 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 124 x 69 x 41 mm |
| Waga | 120 g |