Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT 922W YBAR
Opis
GXT 922W YBAR
Mysz gamingowa z czujnikiem 7200 DPI i pełnym kolorowym podświetleniem LED
- Czujnik optyczny o regulowanej rozdzielczości (200-7200 DPI)
- Pełne kolorowe podświetlenie LED z regulacją kolorów i efektami
- 6 responsywnych przycisków, w tym 2 pod kciukiem
- Tekstura materiału na bokach zapewnia najlepszy chwyt
- Zaawansowane oprogramowanie do konfigurowania przycisków, efektów świetlnych, profili i makr
- Gładkie ślizgacze
Dane techniczne
| Model | GXT 922W YBAR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2.1 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 124 x 69 x 41 mm |