Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT 950 XIDON
Opis
Mysz gamingowa GXT 950 XIDON
- Wydajna i programowalna mysz do gier
- Zaawansowany system napinania lewego/prawego przycisku z metalową sprężyną zapewnia najwyższą wydajność kliknięcia
- Podświetlenie RGB: oświetlenie LED z tęczową falą z przyciskiem włączania/wyłączania
- Wybierz preferowaną rozdzielczość DPI od 500-6000
- Wysoka dokładność i responsywność: szybkość śledzenia 150 IPS i częstotliwość odpytywania do 1000 Hz
- 7 programowalnych przycisków, w tym 2 przyciski kciuka
- Oburęczna forma dla wszystkich kształtów i rozmiarów dłoni
- Teksturowane boki dla lepszej przyczepności
- Do użytku przewodowego z przewodem 180 cm
Dane techniczne
| Model | GXT 950 IDON |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 41 x 71 x 130 mm |
| Waga | 107 g |
| Video |