Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox czarna
Opis
Mysz gamingowa GXT109P Felox czarna
Podświetlana mysz do gier z programowalnymi przyciskami.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 131 x 70 x 42 mm |
| Waga | 102 g |
| Video |