Producenci
Trust Mysz gamingowa GXT924W YBAR+ Biała
Opis
Trust Gaming GXT924W Ybar+ Mysz o wysokiej precyzji dla graczy - biała
Mysz o wysokiej precyzji dla graczy z sensorem o rozdzielczości 25 000 DPI i oświetleniem LED w pełnej skali kolorów RGB.
- Sensor wysokiej precyzji o rozdzielczości 25 000 DPI i podkładki o niskim współczynniku tarcia zapewniają
- wysoką szybkość i precyzję ruchów
- Konstrukcja przyjazna dla środowiska; ekologiczne granie dzięki myszy wykonanej w 50% z tworzyw sztucznych z recyklingu
- Graj stylowo dzięki komfortowej myszce z wykończeniem premium
- Sześć programowalnych przycisków z oprogramowaniem - dzięki czemu można przypisać im funkcje według własnych preferencji
- Oświetlenie LED w pełnej skali RGB z regulacją kolorów i dodatkowymi efektami poprawia estetykę stanowiska do grania
- Kabel w plecionce o długości 1,8 m zapewnia bezproblemowe połączenie z komputerem
Dane techniczne
| Model | GXT924W YBAR+ |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 25600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 123 x 67 x 40 mm |
| Waga | 137 g |