Producenci
Trust Mysz gamingowa Izza GXT105X
Opis
Mysz gamingowa Izza GXT105X
Mysz dla graczy z sześcioma przyciskami i oryginalnym oświetleniem LED.
- Pełne podświetlenie górnej powierzchni
- Przycisk wyboru rozdzielczości (800-4000 dpi)
- 6 responsywnych przycisków
- Gumowana okładzina górna zapewniająca pewny uchwyt
- Konstrukcja dla użytkowników prawo- i leworęcznych
Dane techniczne
| Model | GXT 105X IZZA |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 73 x 42 mm |
| Waga | 129 g |