Producenci
Trust Mysz gamingowa lekka biała GXT928W HELOX
Opis
Ultralekka mysz do gier z oświetleniem RGB, zapewniającym szybkie i łatwe poruszanie się. Graj tak długo, jak chcesz, dzięki tej myszce. Oferując do 80 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, możesz grać bez martwienia się o wyczerpanie baterii.
Dane techniczne
| Model | GXT928 HELOX |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 125 x 64 x 38 mm |
| Waga | 63 g |