Producenci
Trust Mysz gamingowa z podkładką GXT 781 kamuflaż
Opis
Mysz gamingowa z podkładką GXT 781 kamuflaż
Dokładna mysz do gier z podświetleniem LED i podkładka pod mysz w kamuflażu.
- Precyzyjny czujnik 3200 DPI zapewniający dokładne śledzenie
- Podświetlenie LED z efektem w 4 kolorach
- 6 responsywnych przycisków
- Przycisk wyboru prędkości (800-1200-2400-3200 DPI)
- Oburęczna obudowa z teksturowanymi bokami dla lepszej przyczepności
- W zestawie podkładka pod mysz (220x300mm) o zoptymalizowanej powierzchni i antypoślizgowej gumowej podstawie
Dane techniczne
| Separator | Podkładka pod mysz |
| Separator | Masz gamingowa |
| Model | GXT 781 RIXA |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Wymiary | 220 x 300 mm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Kolor | Kamuflaż |
| Liczba przycisków | 6 |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Kamuflaż |
| Wymiary | 40 x 75 x 125 mm |
| Waga | 124 g |