Producenci
Trust Mysz komputerowa CARVE
Opis
Niezawodna mysz optyczna ze złączem USB
Pracuj z łatwością
- Przewodowa mysz idealna do użytku z komputerem lub laptopem. Przewodowa mysz optyczna Trust Carve, wyposażona w trzy przyciski i kółko przewijania, ma wszystko, czego potrzebujesz do wygodnej i wydajnej pracy. Dzięki połączeniu USB podłącz Carve i od razu rozpocznij pracę.
Szybki dla wszystkich
- Dzięki czujnikowi optycznemu (1200 DPI) mysz Trust Carve Wired Optical Mouse jest bardzo responsywna i bardzo dokładna. Jest również odpowiedni dla użytkowników leworęcznych i praworęcznych; teraz każdy może klikać i przesuwać z doskonałą kontrolą.
Dane techniczne
| Model | Carve |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 84 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe
|