Producenci
Trust Mysz przewodowa FYDA ECO
Opis
Fyda - Mysz przewodowa
Przyjazny dla domu, biura i środowiska
Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, Twój umysł może spać spokojnie mysz Fyda jest wykonana w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu.
Komfort przez cały dzień
Zakrzywiona konstrukcja zapewnia komfort pracy przez wiele godzin, zapewniając świeżość dłoni i palców nawet w najbardziej pracowite dni.
Palec na przycisku
Dzięki 6 łatwo dostępnym przyciskom dla palców i kciuków oraz do regulacji DPI od 600 do 5000 zawsze masz pełną kontrolę.
Dane techniczne
| Model | Fyda Wired Comfort Eco |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 600 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 5000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 44 x 84 x 120 mm |
| Waga | 108 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
*Funkcjonalne przyciski boczne mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego |