Producenci
Trust Mysz przewodowa TM-101 eco czarna
Opis
Mysz przewodowa TM-101 eco czarna
Łatwa w użytkowaniu mysz dla użytkowników lewo- i praworęcznych.
- Mysz przewodowa z 3 przyciskami - wystarczy podłączyć
- Konstrukcja przyjazna dla środowiska; produkt wykonany w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
- Faktura rolki ułatwia przewijanie
- Czujnik optyczny o rozdzielczości 1200 DPI działa na praktycznie każdej powierzchni Kabel USB o długości 160 cm zapewnia dużą swobodę ruchów
Dane techniczne
| Model | TM-101 |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 116 x 63 x 38 mm |
| Waga | 50 g |