Producenci
Trust Mysz przewodowa VOCA
Opis
Mysz przewodowa VOCA
Łatwa w obsłudze mysz o wygodnym kształcie.
- Przewodowa mysz o wygodnym kształcie do łatwej pracy
- Wybierz ulubioną prędkość z 800/1200/1600/2400 DPI
- Łatwa konfiguracja: wystarczy podłączyć złącze USB i gotowe
- 2 przyciski kciuka: przeglądarka wstecz i dalej
- Wygodny kształt zapewniający zrelaksowany chwyt
- Długość kabla 160 cm
Dane techniczne
| Model | Voca |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 69 x 37 mm |
| Waga | 100 g |