Producenci
Trust Podkładka chłodząca GXT 1126 AURA
Opis
Podstawka chłodząca pod laptop Trust GXT 1126 AURA
Podświetlana wielokolorowo podstawka chłodząca zapewniająca chłodzenie laptopa podczas najbardziej gorących sesji grania.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 20 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 700 obr./min |
| Przepływ powietrza | 68 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 30 dB |
| Hub USB | Nie |
| Funkcje specjalne | Podświetlanie wielokolorowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 421 x 312 x 26 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|