Producenci
Trust Podkładka chłodząca do laptopa GXT 1125 QUNO
Opis
- Wysokiej jakości konstrukcja z solidną górną płytą z aluminiowej siatki
- Zwiększ wydajność laptopa i stwórz lepszą wysokość i kąt widzenia 5 podświetlanych na niebiesko wentylatorów (1x 130 mm, 4x 50 mm)
- Pasuje do każdego laptopa, do 17,3"
- Reguluj kąt w 5 krokach, do 190 mm wysokości
- Umieś telefon w zasięgu wzroku dzięki stojakowi
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 5 cm |
| Wentylator | 13 cm |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 45 dB |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 400 x 280 mm |
| Waga | 1060 g |