Producenci
Trust Podstawka Yoozy GXT1127
Opis
Podstawka Yoozy GXT1127
Wielokolorowa podświetlana podstawka pod laptopa z dwoma dużymi wentylatorami i regulowaną wysokością.
- Dwa duże wentylatory (140 mm) zapewniające większą moc chłodzenia laptopa
- Regulowana prędkość wentylatora i tryby Cichy lub Wysoka wydajność z wyświetlaczem LCD - gdy potrzebujesz spokoju lub mocy
- Wielokolorowe podświetlenie dopełnia wygląd Twojego laptopa do gier
- Regulowana pięciostopniowa wysokość - do 210 mm - dla lepszej ergonomii
- Stylowa i trwała aluminiowa płyta górna z otworem dla optymalnego przepływu powietrza
- Odłączany stojak na telefon, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej wiadomości ani połączenia
- Pasuje do każdego laptopa o przekątnej do 17,3 cala
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 10,51'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 16,3'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 16,2'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 89 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 35 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 460 x 195 mm |
| Waga | 1.223 kg |