Producenci
Trust Podstawka pod laptop Macy Foldable
Opis
Podstawka pod laptop Macy Foldable
Składana podstawka aluminiowa pod laptop umożliwia ergonomiczną pracę w każdym miejscu.
- Wysokiej jakości materiały i wykończenie zapewniają doskonały wygląd i styl, idealny do każdego stanowiska .
- Solidna aluminiowa konstrukcja bezpiecznie utrzymuje laptopy o przekątnej do 17,3" i wadze do 20 kg - może być używana do tabletów.
- Składana i ultraprzenośna konstrukcja z dołączonym etui do łatwego przenoszenia w podróży lub przechowywania w szufladzie.
- Ciesz się ergonomiczną pracą dzięki konstrukcji z 7-stopniową regulacją wysokości umożliwiającą znalezienie idealnej pozycji.
- Bezpieczeństwo laptopa zapewnia pokryta w całości gumą, antypoślizgowa powierzchnia zwiększająca stabilność.
- Otwarta konstrukcja zapewnia przepływ powietrza, chłodząc laptopa i zapobiegając jego przegrzaniu.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 10.95'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 10,51'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 16,2'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 16,3'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Chłodzenie | Nie |
| Wentylator | Brak |
| Hub USB | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 280 x 23 x 46 mm |
| Waga | 265 g |