Producenci
Trust Podstawka pod laptopa EXTO ECO
Opis
Podstawka pod laptopa EXTO ECO
Stylowa aluminiowa podstawka chłodząca do laptopa z dużym wentylatorem (180 mm) i regulowaną wysokością.
- Regulowana ośmiostopniowa wysokość - do 145 mm - dla lepszej ergonomii
- Duży wentylator (180 mm) zapewniający większą moc chłodzenia
- Chłodzi laptopa, poprawiając jego wydajność
- Regulowana prędkość wentylatora i tryby od Cichego do
- Wysokiej wydajności gdy potrzebujesz spokoju lub mocy
- Perforowany aluminiowy stojak pod laptop zapewniający stylowy wygląd i optymalny przepływ powietrza
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 18 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 87 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 35 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | ABS |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Grafitowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 25 x 350 x 255 mm |
| Waga | 0.63 kg |