Producenci
Trust Polo Compact 2.0 głośniki
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7.5x7.5x7.5 cm |
| Waga | 320 g |