Producenci
Trust Powerbank 20 000 mAh PRIMO
Opis
Szybkie zasilanie w ruchu
Dni wyczerpania baterii telefonów dobiegły końca. Dzięki szybkiemu ładowaniu i wyjątkowo dużej pojemności Trust Primo Powerbank 20.000 mAh jest wygodnym źródłem zasilania, gdy jesteś w ruchu. W pełni kompatybilny przez porty USB-A lub USB-C i ładując trzy urządzenia jednocześnie, możesz teraz pozostać w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 440 g |
| Pozostałe parametry | Trust Primo Powerbank 20 000 mAh jest szybki i inteligentny: dostarcza maksymalną moc do Twoich urządzeń. Możesz szybko naładować powerbank za pomocą dołączonego kabla micro-USB lub przez port USB-C. Szybkie ładowanie z maksymalną prędkością przez USB-C (15W) lub USB-A (10W). Szybkość ładowania różni się w zależności od urządzenia. |