Producenci
Trust Powerbank PRIMO 15 000 czarny
Opis
Powerbank PRIMO 15 000 czarny
Szybki i pojemny powerbank w kompaktowej konstrukcji (15.000 mAh).
- Pojemna i kompaktowa konstrukcja, która mieści się w każdej kieszeni lub torbie
- Pozostań w kontakcie: naładuj telefon nawet 6 razy*
- Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami, w tym Apple i Samsung
- Szybki i inteligentny: automatycznie dostarcza maksymalną moc do Twoich urządzeń**
- Do 69 dodatkowych godzin na baterii telefonu lub 18 dodatkowych godzin na tablecie*
- Ładuj 3 urządzenia jednocześnie dzięki 2 portom USB-A i 1 portowi USB-C
- Szybkie ładowanie powerbanku za pomocą dołączonego kabla micro-USB lub portu USB-C
- Inteligentny wskaźnik poziomu LED informuje, kiedy nadszedł czas na doładowanie
*Zależy od marki/modelu i stanu baterii. Tylko dla wskazania
**Szybkie ładowanie z maksymalną prędkością przez USB-C (15W) lub USB-A (12W). Szybkość ładowania różni się w zależności od urządzenia
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 15000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 2.4 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 20 x 72 x 138 mm |
| Waga | 340 g |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Video |