Producenci
Trust Powerbank Primo 10K ECO
Opis
Powerbank Primo 10K ECO
Niezwykle cienki powerbank do szybkiego ładowania w drodze (10 000 mAh).
- Niezwykle cienka i lekka konstrukcja zmieści się w każdej kieszeni i torbie.
- Ekologiczna konstrukcja; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
- Szybki i inteligentny automatycznie zapewnia maksymalne zasilanie urządzeń.
- Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami w tym marek Apple i Samsung.
- Stała łączność nawet czterokrotne ładowanie telefonu.
- Do 46 dodatkowych godzin pracy na akumulatorze telefonu lub 12 dodatkowych godzin dla tabletu.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 2.4 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 15 x 72 x 138 mm |
| Waga | 230 g |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |