Producenci
Trust Powerbank Primo 10K Eco zielony
Opis
Powerbank Primo 10K Eco
Dla baterii i dla świata
Powerbank PRIMO 10 0000 mAh - ECO został zbudowany z myślą o żywotności baterii i środowisku, jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i oferuje do 46 dodatkowych godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu.
2-w-1
Ładuj jednocześnie trzy telefony lub tablety dowolnej marki przez 2 porty USB-A i 1 port USB-C, dzięki czemu zawsze jesteś podłączony i gotowy do pracy (lub zabawy). Naładuj sam powerbank za pomocą dołączonego kabla micro-USB lub portu USB-C.
Spakuj i idź
Wyjątkowo cienka, kompaktowa konstrukcja umożliwia spakowanie, naładowanie baterii i wyruszenie w drogę bez zwiększania wagi lub objętości codziennego bagażu, a funkcja szybkiego ładowania umożliwia ładowanie urządzeń z maksymalną prędkością.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 2.4 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Zielony |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 138 x 72 x 15 mm |
| Waga | 240 g |
| Pasuje do | Smartfony i tablety |
| Pozostałe parametry |
|