Producenci
Trust Powerbank Primo 20K ECO
Opis
Powerbank Primo 20K ECO
Szybki powerbank o dużej pojemności zapewni do 92 dodatkowych godzin pracy urządzenia (20 000 mAh).
- Wyjątkowo duża pojemność nawet ośmiokrotne ładowanie telefonu
- Ekologiczna konstrukcja; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu
- Stała łączność dzięki nawet 92 dodatkowym godzinom pracy na akumulatorze telefonu lub 23 dodatkowym godzinom dla tabletu
- Szybki i inteligentny automatycznie zapewnia maksymalne zasilanie urządzeń
- Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami w tym marek Apple i Samsung
- Ładowanie 3 urządzeń jednocześnie przez 2 gniazda USB-A i 1 gniazdo USB-C
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 22 x 79 x 157 mm |
| Waga | 430 g |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |