Producenci
Trust Powerbank Primo 20K Eco zielony
Opis
Powerbank Primo 20K Eco
Dla baterii i dla świata
Powerbank PRIMO 20 000 mAh - ECO został zbudowany z myślą o żywotności baterii i środowisku, jest wykonany w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i oferuje do 92 dodatkowych godzin pracy na jednym ładowaniu.
2-w-1
Ładuj jednocześnie trzy telefony lub tablety dowolnej marki przez 2 porty USB-A i 1 port USB-C, dzięki czemu zawsze jesteś podłączony i gotowy do pracy (lub zabawy). Naładuj sam powerbank za pomocą dołączonego kabla micro-USB lub portu USB-C.
Spakuj i idź
Wyjątkowo pojemna, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja umożliwia spakowanie, naładowanie i wyruszenie w drogę bez zwiększania wagi lub rozmiaru codziennego bagażu, z funkcją szybkiego ładowania, która wielokrotnie ładuje urządzenia z maksymalną prędkością.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 2.4 A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Zielony |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 157 x 79 x 22 mm |
| Waga | 440 g |
| Pasuje do | Smartfony i tablety |
| Pozostałe parametry |
|