Producenci
Trust Powerbank Primo 5K Eco
Opis
Dla akumulatorów i dla świata
- Powerbank PRIMO 5000 mAh - ECO został zbudowany z myślą o żywotności baterii i środowisku, jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i oferuje do 23 dodatkowych godzin urządzenia na jednym ładowaniu
2-za-1
- Ładuj jednocześnie dwa telefony lub tablety dowolnej marki przez 1 port USB-A i 1 port USB-C, dzięki czemu zawsze jesteś podłączony i gotowy do pracy (lub zabawy). Naładuj sam powerbank za pomocą dołączonego kabla micro-USB lub portu USB-C.
Pakuj się i jedź
- Wyjątkowo cienka, kompaktowa konstrukcja umożliwia spakowanie, naładowanie i wyruszenie w drogę bez zwiększania wagi lub gabarytów codziennego bagażu, z funkcją szybkiego ładowania, która ładuje urządzenia z maksymalną prędkością.
Dane techniczne
| Typ baterii | Etui z baterią |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 3 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 120 g |
| Pasuje do |
|
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia
|