Producenci
Trust Powerbank REDOH 10.000 mAh zielony
Opis
Szybki powerbank Redoh o pojemności 10 000 mAh
Szybki powerbank 10 000 mAh, który dzięki mocy 20 W w pełni naładuje Twój telefon nawet czterokrotnie.
Dzięki trzem portom ładowania (2x USB-C, 1x USB-A oraz dołączonemu kablowi ładującemu USB-A do USB C) możesz ładować telefon, tablet i wszystko, czego potrzebujesz, w tym samym czasie. Redoh nie jest zwykłym powerbankiem ładuje urządzenia szybciej niż zwykły powerbank, ale sam też może ładować się szybciej. Koniec z czekaniem!
Obudowa: plastik ABS/PC
Wskaźniki: Poziom naładowania akumulatora, ładowanie, akumulator rozładowany
Zabezpieczenia: nadmierne ładowanie, przeciążenie, przegrzanie, zwarcie
Ocena watogodzin 37 W
Wejście
- Port wejściowy USB typu C
- Moc wejściowa 18W
- Szybkie ponowne ładowanie Tak
Wyjście
Technologia ładowania:
- automatyczne wykrywanie, Quick Charge 3.0, USB PD2.0
- Specyfikacja wyjścia - Port 1
- 18 W, QC 3.0, automatyczne wykrywanie
- Specyfikacja wyjścia - Port 2
- 18 W, PD, USB-C
- Specyfikacja wyjścia - Port 3
- 18 W, PD, USB-C
- Całkowita moc wyjściowa (maks.): 18W
Wymagania systemowe
- Ładowarka USB-C do ładowania powerbanku
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 3.7 V |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Zielony |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania USB-C |
| Wymiary | Głębokość 144 x Szerokość 69 x Wysokość 16 [mm] |
| Waga | 231 g |
| Pasuje do | Zgodne typy urządzeń: smartfon, tablet |
| Pozostałe parametry | Wejście
Wyjście
|