Producenci
Trust Powerbank REDOH XXL 50K
Opis
Powerbank XXL o pojemności 50 000 mAh
Powerbank XXL o dużej pojemności 50 000 mAh do wielokrotnego ładowania telefonu podczas biwakowania lub festiwali.
Bateria rozładowana? Nie ma problemu!
To NAJLEPSZY powerbank, który zapewni Ci ładowanie tak długo, jak potrzebujesz. Oferując do 200 godzin dodatkowej baterii telefonu lub 100 godzin pracy baterii tabletu, Redoh XXL gwarantuje, że zawsze będziesz naładowany i gotowy do pracy.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 50000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 75 x 85 x 139 mm |
| Waga | 1132 g |
| Pozostałe parametry |
|