Producenci
Trust Powerbank Redoh 10.000 czarny
Opis
Trust Redoh Szybki powerbank o pojemności 10 000 mAh - Black
Szybki powerbank o pojemności 10 000 mAh umożliwia pełne naładowanie telefonu do 4 razy.
- Skorzystaj z tego potężnego i szybkiego powerbanku, by naładować swój telefon do 4 razy.
- Możesz się w ten sposób cieszyć 46 dodatkowymi godzinami pracy telefonu lub 12 dodatkowymi godzinami pracy tabletu.
- Konstrukcja przyjazna dla środowiska, w 50% wykonana z tworzyw sztucznych z recyklingu.
- Jedno gniazdo wejściowe i wyjściowe USB-C PD umożliwia szybkie ładowanie urządzeń i ponowne ładowanie powerbanku.
- Więcej gniazd umożliwia ładowanie trzech urządzeń jednocześnie.
- Zawiera adapter USB-A do USB-C dla wygody użytkownika.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Napięcie | 3.7 V |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 16 x 69 x 144 mm |
| Waga | 231 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |