Producenci
Trust Primo Chat Headset for PC and laptop
Opis
Lekkie słuchawki z regulowanym i elastycznym mikrofonem umożliwiające komunikację bez użycia rąk
- Lekkie słuchawki z regulowanym i elastycznym mikrofonem umożliwiające komunikację bez użycia rąk
- Idealne do gier online, cieszenia się muzyką oraz korzystania z komunikatorów głosowych, takich jak Skype
- Wbudowany pilot do regulacji głośności
- Regulowany pałąk i miękkie poduszki zapewniają komfort użytkowania
- Czuły mikrofon o elastycznej konstrukcji zapewnia wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 30 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Czułość | 89 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 48 g |
| Unboxing |