Producenci
Trust Remo 2.0 Speaker Set
Opis
Kompaktowy zestaw głośników stereo o mocy wyjściowej 8 W (moc szczytowa 16 W)
- Zaawansowana technologia umożliwiająca odtwarzanie bogatego i mocnego dźwięku
- Zasilany przez złącze USB - brak konieczności podłączania do gniazdka elektrycznego
- Można z niego korzystać w dowolnym miejscu, nawet poza domem lub w biurze
- Duże, łatwo dostępne pokrętło regulacji głośności z przodu
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | - 2 głośniki z podłączonymi przewodami |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 185x196x85 mm |