Producenci
Trust Słuchawki GXT404R RANA
Opis
Słuchawki GXT404R RANA
Słuchawki nauszne ze składanym mikrofonem i regulowanym pałąkiem.
Główne cechy:
- Duże, miękkie i wygodne nauszniki Składany mikrofon i regulowany pałąk
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 40 mm
- Pilot do sterowania głośnością i wyciszania mikrofonu wbudowany w przewód
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą (kabel 1 m)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 225 g |
| Akcesoria w zestawie |
|