Producenci
Trust Słuchawki GXT408 Cobra
Opis
Słuchawki GXT408 Cobra
Słuchawki gamingowe z podwójnym mikrofonem przeznaczone do wszystkich platform.
Cechy główne produktu:
- Douszne słuchawki gamingowe do wielu platform
- Wyjmowany pałąk mikrofonu do gier
- Pilot w przewodzie z wbudowanym mikrofonem do przenośnych zastosowań
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 10 mm
- Kabel o długości 1,2 m z uniwersalnym złączem do konsoli, laptopa, telefonu i tabletu
- Dodatkowy przewód do komputera o długości 1,4 m
- Elastyczne gumowe nakładki na uszy stabilnie utrzymujące słuchawki
- Miękkie, gumowe wkładki w 3 rozmiarach
- Wysokiej jakości twarde etui w zestawie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | -40 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 32 g |
| Akcesoria w zestawie |
|