Producenci
Trust Słuchawki GXT411C Radius dżungla kamuflaż
Opis
Słuchawki GXT411C Radius dżungla kamuflaż
Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy do gier z wygodnymi nausznikami i regulowanym mikrofonem.
- Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy do gier odpowiedni do komputerów PC, laptopów, telefonów komórkowych i wszystkich konsol
- 40-milimetrowe przetworniki zapewniają dynamiczne wrażenia dźwiękowe
- Wygodne nauszniki pozwolą Ci grać przez wiele godzin
- Regulowany pałąk sprawia, że ten zestaw słuchawkowy do gier jest odpowiedni dla każdego
- Dzięki regulowanemu mikrofonowi członkowie zespołu wyraźnie usłyszą każde Twoje słowo
- Pilot na przewodzie z regulacją głośności i wyłącznikiem wyciszenia mikrofonu
- Kabel nylonowy w oplocie (1 m) podłącza się bezpośrednio do kontrolerów gier i dodatkowy kabel adaptera (1 m) do komputera PC
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 36 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 309 g |
| Video |