Producenci
Trust Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
Opis
Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
Wygodne słuchawki wokółuszne klasy premium przeznaczone do wszystkich urządzeń.
Główne cechy:
- Słuchawki gamingowe klasy premium do wielu platform
- Wytrzymała konstrukcja z metalowymi elementami i wysokiej jakości wykończeniem
- Duże, miękkie i wygodne nauszniki
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 53mm
- Elastyczny wypinany mikrofon i regulowany pałąk
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 64 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 273 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|