Producenci
Trust Słuchawki GXT416S Zirox Switch
Opis
Słuchawki GXT416S Zirox Switch
Lekkie słuchawki wokółuszne dla graczy do konsoli
- Zaprojektowane w stylu twojej konsoli
- Wygodna i lekka konstrukcja z miękkimi poduszkami okrywającymi uszy gwarantuje wygodę przez długie godziny gry
- Potężne przetworniki o średnicy 50 mm wciągną każdego do świata gry
- Regulowany pałąk dla stabilnego mocowania niezależnie od wielkości głowy
- Mikrofon na ruchomym pałąku pozwala komunikować się w czasie gry
- Łatwo dostępna regulacja głośności i wyciszenia na muszli pozwala słyszeć i być słyszanym w odpowiednich momentach
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą (kabel 1,2 m)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 90 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 200 x 170 x 85 mm |
| Waga | 237 g |