Producenci
Trust Słuchawki GXT492 Carus czarne
Opis
Słuchawki GXT492 Carus
Dzięki temu zestawowi słuchawkowemu nigdy nie przegapisz żadnego dźwięku. W komplecie z przetwornikami 50 mm możesz cieszyć się niesamowitym dźwiękiem, który gwarantuje, że usłyszysz każdy krok, eksplozję i nie tylko, z najwyższą wyrazistością.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 195 x 174 x 94 mm |
| Waga | 284 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video |