Producenci
Trust Słuchawki HS-150 ANALOGUE PC
Opis
Zestaw słuchawkowy do komputera
Lekki nauszny zestaw słuchawkowy do komputera PC z regulowanym pałąkiem.
Znajdź swój dźwięk
Zanurz się w spotkaniach z całkowitą wygodą dzięki zestawowi słuchawkowemu HS-150. W komplecie z nausznym pokrętłem regulacji głośności i wyciszanym mikrofonem, będziesz mieć wszystkie elementy sterujące, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać spotkania online i rozmowy wideo.
Zmierzający do sukcesu
Czasy, w których używano słuchawek miażdżących głowę, już dawno minęły ciesz się wygodą przez cały dzień dzięki temu zestawowi słuchawkowemu, zaprojektowanemu z myślą o Tobie. Dzięki regulowanemu pałąkowi, miękkim poduszkom i lekkiej konstrukcji HS-150 jest idealny do rozmów wideo!
Łatwe połączenie
Powiadomienie o spotkaniu Cię zaskoczyło? Bez obaw! Wystarczy podłączyć ten zestaw słuchawkowy za pomocą wygodnego złącza audio 3,5 mm, kompatybilnego z dowolnym laptopem lub komputerem stacjonarnym, i błyskawicznie będziesz gotowy do pracy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 155 g |