Producenci
Trust Słuchawki PC HS-201 USB
Opis
Trust HS-201 Zestaw słuchawkowy USB do komputera - czarny
Lekkie słuchawki nauszne do komputera ze złączem USB, miękkimi poduszkami i regulowanym pałąkiem.
- Prosta regulacja głośności i wyciszanie mikrofonu pokrętłem nausznym lub przez przekręcenie mikrofonu.
- Lekka budowa z regulowanym pałąkiem i poduszkami nausznymi z oddychającego materiału zapewnia komfortowe słuchanie przez wiele godzin.
- Połączenie Plug-and-Play ze współpracownikami z wykorzystaniem dołączonego kabla USB.
- Mikrofon na ruchomym pałąku zapewnia doskonałą komunikację w pracy.
- Kabel o długości 1,8 m daje dużą swobodę ruchu podczas rozmów.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65 x 155 x 170 mm |
| Waga | 147 g |
| Akcesoria w zestawie |
|