Producenci
Trust Słuchawki bezprzewodowe Ayda Wireless ENC Black
Opis
10 na 10 metrów
Czasami najlepsze pomysły przychodzą, gdy jesteś w ruchu, dlatego zestaw słuchawkowy Ayda Wireless ENC został zaprojektowany tak, aby dać Ci swobodę poruszania się. Dzięki 10-metrowemu zasięgowi bezprzewodowego Bluetooth możesz odbywać spotkania z dowolnego miejsca w biurze lub pokoju.
Ty jesteś odpowiedzialny
Utrzymuj przepływ pracy tak długo, jak potrzebujesz, dzięki wbudowanej ładowalnej baterii tego zestawu słuchawkowego. Ciesz się do 24 godzin nieprzerwanego użytkowania i możliwością pełnego naładowania w ciągu 2 godzin dzięki wygodnemu portowi USB-C i dołączonemu kablowi USB-C-do-A.
Twoje ekologiczne biuro
Zestaw słuchawkowy wykonany w 65% z materiałów pochodzących z recyklingu przybliża Cię o krok do bardziej zrównoważonego środowiska pracy, dzięki czemu możesz wykonywać swoją pracę jak najlepiej, jednocześnie dbając o planetę!
Hałas na zewnątrz, głos w środku
Upewnij się, że Twoje pomysły zawsze będą słyszane dzięki słuchawkom Ayda Wireless ENC. Dzięki elastycznemu mikrofonowi z podwójną redukcją szumów ENC ten zestaw słuchawkowy usuwa rozpraszające hałasy tła i zapewnia, że Twój głos jest odbierany głośno i wyraźnie.
Zmierzając ku sukcesowi
Dzięki regulowanemu pałąkowi, wygodnym, oddychającym nausznikom, miękkim materiałowym poduszkom i lekkiej konstrukcji możesz cieszyć się całodziennym komfortem dzięki temu zestawowi słuchawkowemu. W komplecie z pokrętłem głośności na uchu i mikrofonem z funkcją wyciszania, Ayda idealnie nadaje się do spotkań online i rozmów wideo!
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 90 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 10 m |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 170 x 65 x 165 mm |
| Waga | 150 g |
| Akcesoria w zestawie |
|