Producenci
Trust Słuchawki bezprzewodowe GXT 493 Carus czarne
Opis
Słuchawki bezprzewodowe GXT 493 Carus
Mocne bezprzewodowe słuchawki nauszne gamingowe zapewniające wciągające wrażenia z gry bez kabli.
- Niezawodne połączenie bezprzewodowe o niskim opóźnieniu za pośrednictwem odbiornika USB 2,4G zapewnia odtwarzanie bez opóźnień lub łatwe przełączanie na Bluetooth
- Zaawansowane przetworniki o średnicy 50 mm wciągną każdego do świata gry
- Wygodna konstrukcja nauszna z materiałowymi i wykonanymi ze skóry syntetycznej nausznikami zapewnia wiele godzin komfortowej gry
- Akumulator zapewniający do 70 godzin ciągłego grania po jednym naładowaniu
- Dołączony kabel USB-A-C do szybkiego i wygodnego ładowania
- Uniwersalny rozmiar, regulowany wyściełany pałąk i odchylane nauszniki
- Odłączany mikrofon umożliwia wyraźną komunikację, kiedy chcesz, i odłączanie, kiedy nie chcesz
- Kompatybilny z komputerami i PlayStation, a także z urządzeniem Switch i innymi urządzeniami Bluetooth
- Łatwo dostępna regulacja głośności i wyciszenia na muszli pozwala słyszeć i być słyszanym w odpowiednich momentach
- Dołączony kabel audio o długości 1,2m do przewodowego połączenia z kontrolerem konsoli i innymi urządzeniami z gniazdem 3,5 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 101 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 185 x 170 x 82 mm |
| Waga | 280 g |
| Akcesoria w zestawie |
|