Producenci
Trust Słuchawki bezprzewodowe NIKA Touch Bluetooth czarne
Opis
Słuchawki bezprzewodowe NIKA Touch Bluetooth
- Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki zapewniające pełną swobodę (zasięg 10 metrów)
- Premium i modny design
- Bezpieczny i miękki silikonowy krój zapewnia wygodę przez cały dzień
- Do 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu
- Ładuj w etui, aż do 16 godzin odtwarzania w podróży
- Zarządzaj wszystkimi ważnymi funkcjami (następny/poprzedni/pauza/odtwarzaj/asystent głosowy) jednym dotknięciem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 40 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video |