Producenci
Trust Słuchawki earbuds Yavi Bluetooth ENC czarne
Opis
Słuchawki earbuds Yavi Bluetooth ENC czarne
Wygodne bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z mikrofonami wyposażonymi w funkcję tłumienia szumów.
- Podwójne mikrofony z redukcją szumów otoczenia pozwalają na wyraźną komunikację.
- Ekologiczny design: produkt wykonany w 35% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
- Wysokiej jakości dźwięk dzięki 12-milimetrowym przetwornikom.
- Stylowy krótki design zapewnia wygodę i komfort noszenia.
- Słuchaj muzyki, oglądaj filmy lub prowadź rozmowy przez nawet 6 godzin na jednym ładowaniu.
- Kompaktowe etui ładujące zapewnia do 23 godzin odtwarzania.
- Sterowanie dotykowe umożliwia bezproblemowe odtwarzanie, wstrzymywanie i pomijanie utworów lub odbieranie połączeń, gdy jesteś w ruchu.
- Port ładowania USB-C z dołączonym kablem ładowania USB-A-C do łatwego zasilania słuchawek dousznych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 36 g |
| Akcesoria w zestawie |
|