Producenci
Trust Słuchawki gamingowe GXT 323 CARUS
Opis
ZESTAW SŁUCHAWKOWY DO GIER GXT 323W CARUS
Wyściełany siatką zestaw słuchawkowy do gier, z elastycznym mikrofonem i mocnymi basami, przeznaczony do konsol.
W Trust Carus zastosowano duże, 50-milimetrowe przetworniki, dzięki którym usłyszysz wszystko, co dzieje się podczas gry. Wysokiej jakości dźwięk z basem - to właśnie dlatego Carus daje Ci przewagę podczas gry. A dzięki elastycznemu mikrofonowi Twoi koledzy z drużyny będą Cię słyszeć tak samo dobrze, jak Ty ich.
Dzięki słuchawkom Carus masz pełną kontrolę nad tym, co słyszysz, co słyszą Twoi koledzy z drużyny i jak chcesz grać. Kontroluj głośność za pomocą regulatorów na nausznikach i wyciszaj mikrofon jednym przyciskiem. To jest. Twoja. Gra!
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 299 g |