Producenci
Trust Słuchawki gamingowe GXT 4371 WARD
Opis
Słuchawki gamingowe GXT 4371 WARD
- Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy do gier odpowiedni do komputerów PC, laptopów, telefonów komórkowych i wszystkich konsol
- Głęboki i bogaty dźwięk z potężnych głośników 50 mm
- Wygodne w noszeniu podczas długich sesji grania dzięki nausznikom z oddychającego materiału
- Pilot na przewodzie z regulacją głośności i wyłącznikiem wyciszenia mikrofonu
- Składany mikrofon z regulowanym elastycznym wysięgnikiem mikrofonu
- Kabel w oplocie (1 m) podłączany bezpośrednio do kontrolerów gier, przedłużacz (1 m) do komputera PC
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 280 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video |